Asked by Anonymous User

on 17/11/19

reply dinu vayenani comment ma malai pisab aairakhne ani polne stomach tira back side ma dukhne vaneko thye ni maile check ni garako 3 choti urine test urine culture video xray ni gareko ani ekchoti creatinine ni check garako kei xaina vanxa tara niko vako xaina yesto vako 1 years vaisakyo k garne hola ava dherai pani khane bitikeii 5 min ma ako ako garxa garigari tw ekdam dukhxa back side ani stomach tira ani anus nera ekdam sano gatho jasto ni ako xa painless xa surgeon lai ni dekhako kei haina saro disa aayeera yesto vako vanyo tara gatho tetikeii xa same ava k garnu hola katai kei dekhaunu parxa ramro hospital ki doctor suggest gardinuna

Replies to question

Post Reply

i m 20 and i m female

Answered on 19/11/19

प्रश्नको लागि धन्यवाद । पिसाबको जाँच र कल्चर तथा भिडियो एक्स रेमा केहि देखिएको छैन भने खासै ठूलो समस्या नहोला । उमेर कति हुनुभयो? महिला कि पुरुष हुनुहुन्छ ? पुरुषहरुमा उमेर बढ्दै जादा प्रोस्टेटको समस्या नि हुन सक्छ । साह्रै गाह्रो नै भएको भए एकपटक नजिकैको अस्पतालमा गएर थप अरु आवश्यक जाचहरु नि गर्नुपर्ने हुन सक्छ। हाम्रोडक्टरमार्फत पिसाबरोग विशेषज्ञसंग थप परामर्श लिन यो लिन्कमा जानुहोला: https://www.hamrodoctor.com/service/urology

Answered on 19/11/19

Post your Reply

Press Here to type in नेपाली ➤

Recently answered health questions

Your Health and Privacy Matters

Asked by Arun shrestha ,40 years

12 hours, 39 minutes ago

I have too much on my foot?